Skip to content
Mark & energibyggarna logo

Jobba dÀr det hÀnder!

Att jobba pĂ„ Mark & Energibyggarna Ă€r lite som att rida pĂ„ en raket. Vi har haft en fantastisk tillvĂ€xt och samtidigt lyckats behĂ„lla lönsamheten. Vi har helt enkelt gjort mer av det vi Ă€r bra pĂ„ – vinna anbud och övertrĂ€ffa förvĂ€ntningar!

Det finns en viktig anledning till vĂ„r framgĂ„ng – medarbetarna. PĂ„ Mark & Energibyggarna spelar individen en stor roll. Varje medarbetares engagemang gör skillnad och de som vill ta ansvar fĂ„r ta ansvar. Vi vĂ€rdesĂ€tter entreprenörsanda, förmĂ„gan att driva varje projekt som om det vore ens eget. Att vara lyhörd för vad kunden efterfrĂ„gar och veta att dina kolleger, och chefer, finns dĂ€r nĂ€r du behöver dem.

Huvudkontor

Mark & Energibyggarna i Göteborg AB
Möbelgatan 2B
431 33 MÖLNDAL​

VĂ€xel: 031-542290
info@mark-energibyggarna.se

Energi

Kontaktperson:
Christer Bengtsson
0705-25 67 04
christer.bengtsson@mark-energibyggarna.se

Infra

Kontaktperson
Henrik Thorsson
0738-25 52 00
henrik.thorsson@mark-energibyggarna.se

Mark

Kontaktperson
Christian Holmberg
0725-31 13 00
christian.holmberg@mark-energibyggarna.se

AnlÀggning

Kontaktperson
Johan Halvardsson
0705-45 95 01
johan.halvardsson@mark-energibyggarna.se

Betong

Kontaktperson
Johan Söderberg
070-343 77 26
johan.soderberg@mark-energibyggarna.se

Interna bolag

Kontaktperson
Mattias Ivdal
0706-09 44 00
mattias.ivdal@mark-energibyggarna.se

Personal

Kontaktperson
Jenny Ellerot
0722-15 17 00
jenny.ellerot@mark-energibyggarna.se

Var med och lÀgg grunden till VÀstsveriges lysande framtid:

Ta plats i regionens snabbvÀxande team!